БЕРЕЗЕНКО Галина Михайлівна

Завідувач, лікар - педіатр

БЕРЕЗЕНКО Галина Михайлівна у 1986 році закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут та здобула вищу освіту за фахом „лікувальна справа “. Свою трудову діяльність розпочинала у дитячій міській клінічні лікарні м. Полтава дільничним лікарем – педіатром. З 2000 року працює лікарем дільничним педіатром у Хорольській ЦРЛ. З 2013 року переведена на посаду завідувача, лікаря – педіатра АЗПСМ №1 м. Хорол, лікувального закладу „Центр ПМСД“ Хорольського району. Має вищу кваліфікаційну категорію. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ №1 м. Хорол.

ПАДУСЕНКО Ігор Васильович

Завідувач, лікар загальної практики – сімейної медицини

ПАДУСЕНКО Ігор Васильович у 1985 році закінчив Одеський медичний інститут, має вищу освіту за фахом „лікар – педіатр “. З 1986 року працює лікарем – педіатром Новоаврамівської дільничної лікарні. З 2008 року на посаді головного лікаря – лікаря загальної практики – сімейної медицини Ковалівської сімейної амбулаторії.
З 2013 року працює на посаді завідувача, лікаря загальної практики – сімейної медицини в Центрі ПМСД Хорольського району. Має І кваліфікаційну категорію. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ с. Ковалі.

ЧЕМЕРИС Наталія Іванівна

Завідувач, лікар загальної практики – сімейної медицини

ЧЕМЕРИС Наталія Іванівна у 1993 році закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут, має вищу освіту за фахом „лікувальна справа“. Трудову діяльність розпочала з першої міської лікарні м. Полтава на посаді медсестри швидкої допомоги. Нині працює на посаді завідувача, лікаря загальної практики – сімейної медицини в Центрі ПМСД Хорольського району. Має І кваліфікаційну категорію. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ с. Мусіївка

ПАВЛЕНКО Сергій Петрович

Завідувач, лікар загальної практики – сімейної медицини

ПАВЛЕНКО Сергій Петрович у 1983 році закінчив Харківський медичний інститут, має вищу освіту за фахом „лікувальна справа“. З 1986 року призначений на посаду головного лікаря Новоаврамівської дільничної лікарні. З 2013 року працює на посаді завідувача, лікаря загальної практики – сімейної медицини в Центрі ПМСД Хорольського району. Має вищу кваліфікаційну категорію. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ с. Новоаврамівка.

ПАРНЮК Наталія Андріївна

Завідувач, лікар загальної практики-сімейної медицини

ПАРНЮК Наталія Андріївна у 1992 році закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут та здобула вищу освіту за фахом „Лікувальна справа“.

З 1988 року працювала медсестрою кардіологічного відділення Полтавської обласної лікарні.

В 1992 році почала працювати на посаді лікаря – терапевта Лубенської центральної районної лікарні.

З 1995 року переведена на посаду лікаря – терапевта Оріхівської дільничної лікарні.

У 1996 році переведена на посаду лікаря – педіатра Оріхівської дільничної лікарні.

З 2009 року прийнята на посаду головного лікаря АЗПСМ с. Оріхівка.

Переведена у 2012 році на посаду завідувача, лікаря ЗП-СМ АЗПСМ с. Оріхівка.

З 2019 року працює на посаді завідувача, лікаря ЗП – СМ АЗПСМ с. Клепачі. Має „вищу“ категорію.

ВОЛКОЖА Лариса Анатоліївна

Лікар загальної практики – сімейної медицини

ВОЛКОЖА Лариса Анатоліївна у 2005 році закінчила Українську медичну стоматологічну академію м. Полтава та здобула вищу освіту за фахом „лікувальна справа“. З 2007 року працювала на посаді лікаря загальної практики – сімейної медицини в Хорольській ЦРЛ . З 2013 року працює на посаді лікаря загальної практики – сімейної медицини в Центрі ПМСД Хорольського району. Присвоєно І кваліфікаційну категорію. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ №2 м. Хорол.

ТОВСТОШКУР Оксана Юріївна

Лікар загальної практики – сімейної медицини

ТОВСТОШКУР Оксана Юріївна, вища освіта за фахом „лікувальна справа“, 2005 рік закінчила Українську медичну стоматологічну академію м. Полтава. Свою трудову діяльність розпочала в Кременчуцькій першій міській лікарні на посаді лікаря загальної практики – сімейної медицини в 2007 році. З 2008 року працювала на посаді лікаря загальної практики – сімейної медицини Хорольської ЦРЛ. З 2013 року працює на посаді лікаря загальної практики – сімейної медицини в Центрі ПМСД Хорольського району. Має І кваліфікаційну категорію. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ №2 м. Хорол. Обіймає посаду завідувача АЗПСМ №2.

УСТЕНКО Тетяна Анатоліївна

Лікар загальної практики – сімейної медицини

УСТЕНКО Тетяна Анатоліївна у 1986 році закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут та здобула вищу освіту за фахом „лікувальна справа “. Працювала головним лікарем Вишняківської лікарської амбулаторії Хорольського району у 1987 році, потім – дільничним терапевтом Хорольської ЦРЛ. У 2007 році була переведена на посаду лікаря загальної практики – сімейної медицини Хорольської ЦРЛ. З 2013 року працює на посаді лікаря загальної практики – сімейної медицини лікувального закладу „Центр ПМСД“ Хорольського району. Має ІІ кваліфікаційну категорію. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ №2 м. Хорол.

ЯКУБЕНКО Юлія Іванівна

Лікар загальної практики – сімейної медицини

ЯКУБЕНКО Юлія Іванівна у 2013 році закінчила Українську медичну стоматологічну академію м. Полтава та здобула вищу освіту за фахом „лікувальна справа “. Пройшла інтернатуру за фахом „загальна практика – сімейна медицина “. Має категорію „лікаря – спеціаліста “. З 01 березня 2018 року розпочала роботу лікарем на посаді загальна практика – сімейна медицина в Центрі ПМСД Хорольського району. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ №1 м. Хорол.

КОРЯК Людмила Борисівна

Лікар загальної практики – сімейної медицини

КОРЯК Людмила Борисівна у 1981 році закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут та здобула вищу освіту за фахом „лікувальна справа “. Трудову діяльність починала у Кротівському будинку – інтернаті на посаді лікаря. З 2015 року – завідувач, лікар загальної практики – сімейної медицини в Центрі ПМСД Хорольського району. Має категорію „лікаря – спеціаліста “. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ с. Бригадирівка.

СТОРОЖЕНКО Юрій Анатолійович

Лікар загальної практики – сімейної медицини

СТОРОЖЕНКО Юрій Анатолійович у 1990 році закінчив Дніпропетровський державний медичний інститут та здобув вищу освіту за фахом „лікувальна справа “. Трудовий шлях починав на посаді фельдшера в Каховській ЦРЛ. В 1991 році працював лікарем терапевтичного відділення Хомутецької дільничної лікарні. З 1992 року був переведений на посаду головного лікаря Вишняківської амбулаторії Хорольської ЦРЛ. З 2013 року працює на посаді лікаря загальної практики – сімейної медицини в Центрі ПМСД Хорольського району. Має вищу кваліфікаційну категорію. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ с. Вишняки.

БІЛЕЦЬКА Наталія Олексіївна

Лікар загальної практики - сімейний лікар

БІЛЕЦЬКА Наталія Олексіївна у 1983 році закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут та здобула вищу освіту за фахом „лікувальна справа“. Має за плечима чималий професійний шлях. З 2005 року трудилася на посаді лікаря загальної практики – сімейна медицина в Хорольській ЦРЛ. З 2013 року працює на посаді лікаря загальної практики – сімейна медицина в Центрі ПМСД Хорольського району. Має категорію „лікаря – спеціаліста“. Місце проведення медичної практики – АЗПСМ №2 м. Хорол.

ДОНЕЦЬ Інна Миколаївна

Лікар загальної практики – сімейної медицини

ДОНЕЦЬ Інна Миколаївна у 2006 році закінчила Українську медичну стоматологічну академію м. Полтава та здобула вищу освіту за фахом „Лікувальна справа“.

З 2006 року по 2009 рік проходження інтернатури за фахом „Акушерство і гінекологія“ на базі Полтавської ЦРЛ.

З 2009 року працює на посаді лікаря акушера – гінеколога Хорольської ЦРЛ.

З 2020 року працює на посаді лікаря загальної практики – сімейна медицина АЗПСМ №2 м. Хорол КНП „Хорольський центр ПМСД“. Присвоєна категорія „лікаря – спеціаліста“.

САВЧЕНКО Яна Станіславівна

Лікар педіатр

САВЧЕНКО Яна Станіславівна у 2016 році закінчила Українську медичну стоматологічну академію м. Полтава та здобула вищу освіту за фахом „Педіатрія“.

З 2016 року по 2018 рік проходження інтернатури за фахом „Педіатрія“ на базі АЗПСМ №1 м. Хорол.

З 2018 року працює на посаді лікаря – педіатра АЗПСМ №1 м. Хорол. Присвоєна ІІ категорія.

МОРОЗ Наталія Павлівна

Лікар загальної практики – сімейної медицини

МОРОЗ Наталія Павлівна у 1989 році закінчила Полтавський медичний стоматологічний інститут та здобула вищу освіту за фахом „Лікувальна справа“.

З 1992 року працювала лікарем – терапевтом Долинської центральної районної лікарні Сахалінської області. В 1993 році почала працювати на посаді лікаря – терапевта Лубенської центральної районної лікарні.

З 2003 року працювала на посаді дільничного лікаря – терапевта поліклінічного відділення 4-а міської лікарні м. Лубни.

У 2010 році прийнята на посаду лікаря кардіолога Хорольської центральної лікарні.

З 2019 року працює на посаді лікаря загальної практики – сімейна медицина АЗПСМ №2 м. Хорол. Має категорію „лікаря – спеціаліста“.